Hakkımızda

Daff

DAFFLojistik Ticaret Anonim Şirketi,  2010 yılından bu yana uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermekte olup, müşterilerine en iyi ve en hızlı servisi sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Merkezini İzmir’de kuran DAFF Lojistik Tic. A.Ş., 2011 yılında İstanbul,Bursa,Denizli,Balıkesir , 2014 yılında da Almanya -Hamburg  ofisini de faaliyete geçirmiştir. Geniş acente ağı ve armatörlerle güçlü ilişkilerini kullanarak, ofislerin İstanbul ve Izmir’de bulunmasına rağmen; Mersin, İskenderun, Antalya,  Trabzon, Samsun limanlarından operasyonel servis vermektedir.

Denizyolunda verilen hizmete ek olarak  kara departmanı kurulmuştur. Böylelikle müşterilere yapmış oldukları ithalatlarda son taşıma, ihracatlarında ise ön taşıma hizmeti verilmektedir.,

IATA üyesi acentelerle olan güçlü bağ sayesinde, müşterilere hava yüklemelerinde de zamanında ve kısa transit sürelerde hizmet sağlanmaktadır.

Deniz, Kara ve Hava yolunda sağlanan profesyonel hizmete ek olarak proje işlerinin de elleçlenmesiyle, müşterilere multimodal taşımacılık , break bulk ve gemi kiralama alanında da hizmet sunulmaktadır. 

Bugün; güvenilir, şeffaf ve hızlı bilgi akışı sağlayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve yazılım altyapısı ile sektörde katma değer yaratan bir firma olarak yoluna devam etmektedir ve gelişerek devam edecektir.

Vizyon

 

Taşımacılık ve lojistik sektöründe,  insana olan yatırımları ve teknolojik altyapısı ile , yerel ve uluslararası alanda sürekli gelişerek  dünya ticaret platformunda etkin rol alan global bir marka haline gelebilmek.

Misyon

 

Hızla gelişen ve değişen küresel ekonomi ve buna bağlı olarak artan taşımacılık ve lojistik ihtiyaçlara; nitelikli , zamanında ve güvenilir bir hizmet anlayışı oluşturarak her biri kendi işinin lideri olan çalışanlarımızla bunu sürekli kılmak.
 

 

 

Özdeğerlerimiz;

Müşteri odaklı, Çalışanlarını sürekli geliştiren, Takım çalışmasına inanan, Global düşünen ve hareket eden ,Yenilikçi, Teknolojiye ve insana yatırım yapan, Yaratıcı, Çevre ve topluma duyarlı, Dinamik, Dürüst ve şeffaf

Rakamlarla Biz

BÖLGE YIL / TEU *Planlanan
2014 2015
ABD 900 TEUS 1750 TEUS
KUZEY AFRİKA 400 TEUS 850 TEUS
ARAP KÖRFEZİ 750 TEUS 1200 TEUS
AVRUPA 1200 TEUS 2150 TEUS
ORTA&LATİN AMERİKA 120 TEUS 300 TEUS
ASYA 250 TEUS 450 TEUS